داده پردازی پردیسان ویرا ثبت دامنه های بین المللی com. سرور میزبانی میل سرور های ایران ثبت دامنه های .ir (ایران) خدمات شبکه داده پردازی پردیسان خدمات اکتیو وپسیو ارائه راهکار ها و امن سازی شبکه (امنیت اطلاعات) مشاوره وبازدید رایگان خدمات سرور واتاق سرور خدمات راه اندازی شبکه خدمات مجازی ساز ی هوش تجاری داده پردازی پردیسان (Business Intelligence) هوش تجاری به روش مایکروسافت با استفاده از بهترین متخصصان کشور ارائه خدمات هوش تجاری خدمات دیتا سنتر داده پردازی پردیسان سیستم مانیتورینگ شرایط محیطی خدمات مبتنی بر سرورهای مایکروسافت سیستم کنترل تردد - Access Control ارائه خدمات هوش تجاری ارائه خدمات هوش تجاری اعلام و اطفاء حریق اتاق سرور ارائه خدمات هوش تجاری درب ایمنی ضد حریق اتاق سرور تابلو برق اتوماتیک اتاق سرور UPS یا منبع تغذیهٔ بدون وقفه، شیلدینگ و حفاظت الکترومغناطیسی خدمات مبتنی بر راهکارهای مایکروسافت راه کارهای سرویس های همیشه در دسترس (High Availability) و (Failover Clustering)
اسلایدر هاستینگ نصب و راه‌اندازی Microsoft Exchange Server خدمات و سرویس های تخصصی مبتنی بر ویندوز سرور سرویس کنترل دسترسی بسیار پیشرفته ، به تمامی منابع شبکه های کامپیوتری Microsoft NAP.
خدمات مجازی ساز ی نصب و راه‌اندازی Microsoft Lync Server Microsoft Sharepoint Microsoft Project Server

درب ضد حریق اتاق سرور

اتاق سرور یکی از مراکز مهم در شرکت ها محسوب می شود که استفاده از درب ضد حریق اتاق سرور برای آن ضروری است. زیرا که اتاق سرور خدمات شبکه اینترنتی را برای کاربران آن سازمان فراهم می کند. به دلیل نقش مهم این اتاق در شرکت ها تامین امنیت و کنترل دقیق آن از موارد بسیار ضروری است. استفاده از تجهیزات در اتاق سرور خود موجب بیشتر شدن گرما و افزایش احتمال آتش سوزی می شود. آسیب دیدن اتاق سرور بر اثر آتش سوزی ممکن است موجب از دست رفتن داده های مهم یک سازمان و تاثیرگذاری مخربی بر آن سازمان داشته باشد بطوری که موجب از دست رفتن دائمی اطلاعات حیاتی یک سازمان شود.

Security Door

ویژگی های مهم درب اتاق سرور

1.درب ضد حریق باشد

درب ضد حریق باید در براب آتش مقاومت داشته باشد. مدت زمانی که باید درب ضدحریق مانع ار بروز آتش به داخل اتاق شود 2 ساعت است. میزان تحمل درجه حرارت نیز باید 850 درجه سانتیگراد باشد. درب هایی که از ورق فلزی ساخته شده و در داخل آن پانل پشم سنگ با تراکم بالا قرار دارد از جمله درهای ضد حریق مناسب هستند.

درب های ضد حریق با روکش فولادی، استیل، کربن و MDF برای محیط های صنعتی ساخته می شوند که هم استحکام و هم موجب تاخیر در آتش سوزی می شوند. پروفیل چارچوب نیز ساخته شده از ورق کربن استیل با ضخامت 2 میلیمتر یا پروفیل فلزی می باشد. این درها باید دارای دودبند و عایق کاری شده نیز باشند تا از ورود رطوبت و دود به داخل اتاق سرور نیز جلو گیری کند.

2.درب ضد سرقت باشد

مهمترین ویژگی درب ضد سرقت مقاومت بالای آنها است. یک در ضد سرقت مناسب باید در برابر ضربات مقاومت کند که با تجهیز قفل و یراق آلات مناسب میتوان این مقاومت را ایجاد کرد. داشتن پین در پشت در موجب می شود تا با تخریب لولا، در را نتوان از جای خود خارج کرد.

3.بیرون بازشو باشد

درب اتاق سرور باید به سمت بیرون باز شود. زیرا در صورت آتش سوزی و عملکرد سیستم اطفا حریق فشار گاز مانع کشیدن در به داخل اتاق سرور می شود و ممکن است شخص درون اتاق سرور محبوس شود. امکان باز کردن در اتاق سرور از داخل اتاق سرور به صورت مکانیکی وجود داشته باشد تا زمان بروز حادثه، قطع شدن برق و عدم عملکرد سیستم برقی قفل در شخص بتواند از اتاق خارج شود.

انواع درهای ضد حریق

درهای ضد حریق سه نوع هستند و هر کدام از آنها برای مکان های خاصی مناسب هستند. این سه مدل شامل موارد زیر می شوند:

در ضد حریق چوبی : جنس این درها از نوع چوبی است و قیمتش از درهای شیشه ای ارزانتر است. در ساخت این درب ها از چوب های مخصوصی استفاده می شود که در آن لایه های فولادی و پشم شیشه نیز استفاده می شود.

درب ضد حریق شیشه ای : درب های ضد حریق شیشه ای علاوه بر مقاومت بالا نمای بسیار زیبایی دارند. در ساخت آنها نیز پشم شیشه و لایه های فولادی استفاد شده است. در ساختمان مسکونی و ادارات این درب ها کاربرد بیشتری دارند.

در ضد حریق فلزی : مقاومت این در بسیار بالا هست و از نظر وزنی نیز نسبت به بقیه درها سنگین تر نیز می باشند.

X