شرکت دیجیتال مارکتینگ

مهندسی شبکه مبتنی بر Microsoft

در مهندسی شبکه مبتنی بر Microsoft فرآیندهایی چون طراحی، برنامه ریزی، هدایت و رفع ایرادات شبکه کامپیوتری مبتنی بر سیستم عامل ویندوز مطرح است. اطلاع از تمام زیرساخت های شبکه کامپیوتری و بررسی آنها از موارد بسیار ضروری می باشد زیرا باید بر مباحثی  چون MCITP,MCSE تسلط کامل داشت و شبکه های کامپیوتری شرکت ها را بر اساس آن طراحی و ایجاد کرد. ضمن آن که این سرویس خدمات دیگری مانند پشتیبانی سرویس ایمیل Exchange Server و خدمات ویندوز سرور مایکروسافت را انجام می دهد.

Microsoft Services

شرکت دیجیتال مارکتینگ

خدمات مایکروسافت

مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این دپارتمان ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی توسط افراد مجرب میباشد. همچنین قادر است خدمات مشاوره فنی، مشارکت در زمینه پیاده سازی، بهینه سازی، امن سازی، ارتقا و نگهداری سیستم های پورتال سازمانی مبتنی بر مایکروسافت و پایگاه داده های سیستم های اطلاعاتی از هر نوعی را به مشتریان خود در سطوح فنی بسیار بالا ارائه نماید.

در بخش خدمات تمامی سرویس های شرکت مایکروسافت مانند سیستم عامل های ویندوز، اکتیو دایرکتوری، دی ان اس، میل سرور، لینک سرور و غیره توسط این واحد پیاده سازی و اجرا میشود. بطور کلی وجود سرویس هایی از قبیل میل، دی ان اس نیاز کلیه سازمان هاست زیرا این سرویس ها در شبکه های امروزی جزو سرویس های زیر ساختی شبکه به حساب می آیند.

شرکت مایکروسافت ، به عنوان یک قطب نرم‌افزاری بزرگ، با توجه به نیاز امروزی شبکه ‌ها سرویس‌های متعددی به‌عنوان نرم‌افزارهای زیربنایی شبکه تولید نموده است.این دپارتمان علاوه بر نصب و نگهداری سیستم عامل مبتنی بر ویندوز سرور، تمامی سرویس‌های بسیاری را پیاده‌سازی و پشتیبانی می‌کند.

خدمات مایکروسافت

سرویس های مایکروسافت تحت شبکه

  • Microsoft System Center
  • Microsoft SharePoint
  • Microsoft Exchange

Microsoft system center : در واقع مجموعه ای از محصولات مدیریتی میباشد که جهت کمک به مدیران IT در سازمانها و شرکت ها برای دسترسی آسانتربه سیستم های سرور و کلاینت در شبکه های تحت وب این سیستم عامل طراحی شده است.

Microsoft Share point : سرویس شیرپوینت یک سیستم کامل سازمانی نامیده میشود که میتوانید برای تمامی نیازهای یک سازمان در کلیه بخش ها همچون اتوماسیون، ارزیابی عملکرد سازمانی، سیستم محسابه دقیق دستمزد و … باشد.

Microsoft Exchange : از کاربردهای اصلی این محصول میتوان استفاده به عنوان یک ایمیل سرور اشاره کرد، در واقع یک نرم افزار کاربردی است که ایمیل ها را از سرویس گیرنده های ایمیل و سرورهای پست الکترونیک دیگر دریافت کرده و آنها را به دست گیرندگان میرساند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ