داده پردازی پردیسان ویرا ثبت دامنه های بین المللی com. سرور میزبانی میل سرور های ایران ثبت دامنه های .ir (ایران) خدمات شبکه داده پردازی پردیسان خدمات اکتیو وپسیو ارائه راهکار ها و امن سازی شبکه (امنیت اطلاعات) مشاوره وبازدید رایگان خدمات سرور واتاق سرور خدمات راه اندازی شبکه خدمات مجازی ساز ی هوش تجاری داده پردازی پردیسان (Business Intelligence) هوش تجاری به روش مایکروسافت با استفاده از بهترین متخصصان کشور ارائه خدمات هوش تجاری خدمات دیتا سنتر داده پردازی پردیسان سیستم مانیتورینگ شرایط محیطی خدمات مبتنی بر سرورهای مایکروسافت سیستم کنترل تردد - Access Control ارائه خدمات هوش تجاری ارائه خدمات هوش تجاری اعلام و اطفاء حریق اتاق سرور ارائه خدمات هوش تجاری درب ایمنی ضد حریق اتاق سرور تابلو برق اتوماتیک اتاق سرور UPS یا منبع تغذیهٔ بدون وقفه، شیلدینگ و حفاظت الکترومغناطیسی خدمات مبتنی بر راهکارهای مایکروسافت راه کارهای سرویس های همیشه در دسترس (High Availability) و (Failover Clustering)
اسلایدر هاستینگ نصب و راه‌اندازی Microsoft Exchange Server خدمات و سرویس های تخصصی مبتنی بر ویندوز سرور سرویس کنترل دسترسی بسیار پیشرفته ، به تمامی منابع شبکه های کامپیوتری Microsoft NAP.
خدمات مجازی ساز ی نصب و راه‌اندازی Microsoft Lync Server Microsoft Sharepoint Microsoft Project Server
Rs-service

امنیت لینوکس و ویژگی های لینوکس

از نظر امنیتی لینوکس از هر سیستم عامل دیگری ایمن‌تر است. برخی از بدافزارها برای لینوکس وجود دارند اما نسبت به سایر سیستم عامل‌های دیگر آسیب پذیری بسیار کمتری دارد.  بنابراین به هیچ نرم افزار ضد ویروسی احتیاج ندارد. لینوکس بسیار باثبات است و خیلی دیر به دیر خراب می شود و هنگ می کند. همین این را به یک سیستم عامل محبوب تبدیل کرده است. از نظر رابط گرافیکی جدید در این سالهای اخیر خیلی زیبا شده است. و اصطلاحا Friendly شده و همچنین کار با آن ساده شده است. معمولا در لینوکس از رابط گرافیکی KDE استفاده می شود.

Rs-service

سرویس های مبتنی بر لینوکس

امروزه برای در امان ماندن از شر ویروس ها از سرویس های مبتنی بر لینوکس استفاده می کنند. برای افرادی که به جای ویندوز از لینوکس استفاده میکنند این اتفاق برعکس است، زیرا پیدا کردن نمونه ای از لینوکس که ویروسی شده باشد کار بسیار سختی است، این در حالی است که تقریبا کسی روی سیستم عامل لینوکس خود آنتی ویروس نصب نمیکند. اما بنابر دلایلی اکثر کاربران خانگی از ویندوز استفاده میکنند. سیستم عامل لینوکس گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در شبکه هایی است که از کامپیوتر بیشتر برای دسترسی به اینترنت استفاده می‌کنند.

سرویس های مبتنی بر لینوکس

سرویس های مبتنی بر لینوکس شرکت داده پردازی پردیسان ویرا

هاست لینوکس یا همان میزبانی لینوکس(یکی از محبوبترین خدمات هاستینگ وب) در میان کاربران اینترنت است. لینوکس از سخت افزارهای بسیاری پشتیبانی می کند. سخت افزارهایی مانند تلفن همراه، تبلت، کنسول های بازی، مسیریاب و کنسول بازی و حتی رایانه های بسیار بزرگ. نرم افزارهای بسیاری نیز به عنوان نرم افزار سرور استفاده می شوند نرم افزارهایی چون سرور وب و سرور پایگاه داده را میتوان نام برد. شرکت داده پردازی پردیسان ویرا با قرار دادن سرورهای هاستینگ لینوکس در داخل ایران این خدمات را با کیفیت و امنیت بسیار بالایی در اختیار متقاضیان هاست وب لینوکس قرار می‌دهد. همچنین این شرکت با در اختیار داشتن سرورهای قدرتمند میزبانی لینوکس در داخل کشور بستری مطمئن برای استفاده کاربران فراهم نموده است. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • مشاوره، نصب سیستم عامل و نرم افزار
 • پیکربندی امنیتی
 • نصب و انجام تنظیمات انواع سرویس های شبکه
 • پشتیبانی

برخی از مزایای هاست لینوکس عبارتند از:

 • ارائه و نصب به روزرسانی های نرم افزار در لینوکس به صورت آسان و مکرر است.
 • توزیع‌های متنوعی در لینوکس در دسترس است به گونه‌ای که شما می‌توانید مطابق نیاز خود یا مطابق سلیقه خود از هر کدام از آن‌ها استفاده کنید.
 • لینوکس به صورت رایگان در اینترنت قابل استفاده است.
 • پشتیبانی بی نظیر جامعه بزرگ نرم افزارهای متن باز است. پایداری بالایی را فراهم می‌کند.
 • حفظ حریم خصوصی کاربر
 • ایجاد یک شبکه دوستانه بین کاربران لینوکس
 • انعطاف پذیری لینوکس زیاد است. نیازی به نصب پک کامل لینوکس نیست و شما مجاز هستید فقط اجزای مورد نیاز خود را نصب کنید.
 • لینوکس تعداد زیادی از فرمت فایل‌های مختلف را پشتیبانی کرده و با آن‌ها سازگار است.
 • نصب سریع و آسان و همچنین امکان نصب و استفاده در هر سخت افزاری حتی در سیستم رایانه قدیمی شما
 • تمام وظایف را به درستی انجام می دهد حتی اگر فضای محدودی روی هارد دیسک در اختیار داشته باشد.
X