داده پردازی پردیسان ویرا ثبت دامنه های بین المللی com. سرور میزبانی میل سرور های ایران ثبت دامنه های .ir (ایران) خدمات شبکه داده پردازی پردیسان خدمات اکتیو وپسیو ارائه راهکار ها و امن سازی شبکه (امنیت اطلاعات) مشاوره وبازدید رایگان خدمات سرور واتاق سرور خدمات راه اندازی شبکه خدمات مجازی ساز ی هوش تجاری داده پردازی پردیسان (Business Intelligence) هوش تجاری به روش مایکروسافت با استفاده از بهترین متخصصان کشور ارائه خدمات هوش تجاری خدمات دیتا سنتر داده پردازی پردیسان سیستم مانیتورینگ شرایط محیطی خدمات مبتنی بر سرورهای مایکروسافت سیستم کنترل تردد - Access Control ارائه خدمات هوش تجاری ارائه خدمات هوش تجاری اعلام و اطفاء حریق اتاق سرور ارائه خدمات هوش تجاری درب ایمنی ضد حریق اتاق سرور تابلو برق اتوماتیک اتاق سرور UPS یا منبع تغذیهٔ بدون وقفه، شیلدینگ و حفاظت الکترومغناطیسی خدمات مبتنی بر راهکارهای مایکروسافت راه کارهای سرویس های همیشه در دسترس (High Availability) و (Failover Clustering)
اسلایدر هاستینگ نصب و راه‌اندازی Microsoft Exchange Server خدمات و سرویس های تخصصی مبتنی بر ویندوز سرور سرویس کنترل دسترسی بسیار پیشرفته ، به تمامی منابع شبکه های کامپیوتری Microsoft NAP.
خدمات مجازی ساز ی نصب و راه‌اندازی Microsoft Lync Server Microsoft Sharepoint Microsoft Project Server
Rs-service

هوشمندسازی چیست؟

کنترل و اتوماتیک کردن تجهیزات مصرف کننده ساختمانی علاوه بر ایجاد راحتی اهداف دیگری مانند صرفه جویی در مصرف انرژی، ایمن سازی، گزارشگیری، مدیریت بهتر ساختمان های صنعتی و مسکونی را نیز در نظر دارد.این کار موجب جلوگیری از ایجاد آسیب به دلیل خطای فردی و انسانی میشود.هوشمندسازی و سیستم هوشمند لازمه همدیگر هستند. سیستم های هوشمند به ابزارهایی گویند که محیط اطراف خود را درک کرده و در قبال آن به صورت هدفمند واکنش نشان خواهند داد. طرز فکر این سیستم ها مانند یک انسان است و هر چه شبیه به انسان باشد هوشمندتر خواهند بود.

Rs-service

مزیت هوشمند سازی

استفاده از خدمات مشاوره و هوشمندسازی موجب فراهم شدن آسایش بیشتر برای افراد خواهد شد. این مزیت برای کسانی که دارای مشغله بسیاری هستند موجب سرعت بخشیدن بیشتر به کارهای روزانه شان خواهد شد. مورد دوم امکان کنترل از راه دور است که تمامی سیستم های برقی و الکترونیکی به صورت مانیتور کنترل میشوند. با استفاده از هوشمند سازی میتوان در مصرف انرژی صرفه جویی بیشتری کرد. برای نمونه در ساعاتی که منزل خالی می باشد سیستم گرمایشی و سرمایشی کار نخواهد کرد. یا با استفاد از کنترل پرده ها در ساعاتی که نور خورشید وجود دارد سیستم روشنایی فعال نخواهد بود. در هوشمندسازی مبحث اینترنت اشیا مطرح هست.

هوشمندسازی چگونه انجام میشود؟

smart home

انواع هوشمندسازی

استفاده از خدمات مشاوره و هوشمندسازی در بخش های مدیریتی و اتوماسیون خانگی از موارد ضروری برای صنعت ساختمان هستند. هوشمندسازی به دو بخش تقسیم میشود:

خدمات مشاوره و هوشمندسازی در اتوماسیون ساختمان

با هوشمندسازی ساختمان بوسیله نصب سیستم مدیریت ساختمان تمام تجهیزات ساختمان مانند موتورخانه، سیستم کنترل سرمایشی و گرمایشی، هواسازها، چیلرها، آسانسورها، سونا و استخر، برق اضطراری، روشنایی، کنترل تردد، اعلام و اطفا حریق، دوربین مدار بسته و سیستم های حفاظتی همگی قابل توسط سنسورها و حسگرها کنترل خواهند شد.

خدمات مشاوره و هوشمندسازی در خانه یا محل کار

استفاده از تکنولوژی در محیط کار و منزل موجب کنترل تمام لوازم برقی و الکتریکی از هر مکانی میشود. در این هوشمندسازی میتوان مواردی چون انرژی مصرفی، تنظیم نور محیط به شکل خودکار نسبت به نور خورشید و تنظیم دمای محیط براساس مواردی چون تعداد نفرات حاضر در محیط، نوع کاربری محیط و نور خورشید، کنترل پرده ها، استفاده از سیستم های نظارتی و حفاظتی،  کنترل تردد، برق اضطراری، حسگرهای حرکتی، تشخیص نشت گاز و موارد بسیاری دیگر را  کنترل کرد.

تجهیزات لازم درهوشمندسازی توسط شرکت داده پردازی پردیسان ویرا

برای هوشمندسازی از سنسورهای متعددی استفاده میشود که محیط را درک کرده و متناسب با آن واکنش نشان خواهند داد. برخی از سنسورهای استفاده شده موارد زیر هستند:

سنسور حرکتی : این سنسور بر اساس گرمای موجود در محیط استفاده میشود. موارد کاربرد آن در سیستم های امنیتی برای تشخیص حرکت انسان و یا ورود غیرمجاز می باشد.

سنسور شکست شیشه : با شکسته شدن شیشه فعال خواهد شد.

سنسور رطوبت سنج : این سنسور برای آبیاری محیط باز و فضای سبز کاربرد دارد.

سنسور نور : سیستمی هوشمند برای تنظیم خودکار چراغ های خانه متناسب با میزان نور محیط اطراف خود.

سنسور دما : برای اندازه گیری دمای به صورت دیجیتال می باشد.

سنسور دود : سیستم اعلام حریق وجود دود و حرارت را در محیط اطلاع میدهد.

سنسور باز و بست : این سنسور برای باز و بسته کردن در محل هایی چون در و پنجره نصب میشود و در صورت باز یا بسته شدن هشدار خواهد داد

smart device
X