داده پردازی پردیسان ویرا ثبت دامنه های بین المللی com. سرور میزبانی میل سرور های ایران ثبت دامنه های .ir (ایران) خدمات شبکه داده پردازی پردیسان خدمات اکتیو وپسیو ارائه راهکار ها و امن سازی شبکه (امنیت اطلاعات) مشاوره وبازدید رایگان خدمات سرور واتاق سرور خدمات راه اندازی شبکه خدمات مجازی ساز ی هوش تجاری داده پردازی پردیسان (Business Intelligence) هوش تجاری به روش مایکروسافت با استفاده از بهترین متخصصان کشور ارائه خدمات هوش تجاری خدمات دیتا سنتر داده پردازی پردیسان سیستم مانیتورینگ شرایط محیطی خدمات مبتنی بر سرورهای مایکروسافت سیستم کنترل تردد - Access Control ارائه خدمات هوش تجاری ارائه خدمات هوش تجاری اعلام و اطفاء حریق اتاق سرور ارائه خدمات هوش تجاری درب ایمنی ضد حریق اتاق سرور تابلو برق اتوماتیک اتاق سرور UPS یا منبع تغذیهٔ بدون وقفه، شیلدینگ و حفاظت الکترومغناطیسی خدمات مبتنی بر راهکارهای مایکروسافت راه کارهای سرویس های همیشه در دسترس (High Availability) و (Failover Clustering)
اسلایدر هاستینگ نصب و راه‌اندازی Microsoft Exchange Server خدمات و سرویس های تخصصی مبتنی بر ویندوز سرور سرویس کنترل دسترسی بسیار پیشرفته ، به تمامی منابع شبکه های کامپیوتری Microsoft NAP.
خدمات مجازی ساز ی نصب و راه‌اندازی Microsoft Lync Server Microsoft Sharepoint Microsoft Project Server

راه اندازی سالن کنفرانس

راه اندازی سالن کنفرانس از موارد بسیاری ضروری در شرکت ها و سازمان ها می باشد. سیستم سالن کنفرانس به دو بخش آنالوگ و دیجیتال تقسیم بندی می شود. از سیستم آنالوگ برای پخش صدا و از سیستم دیجیتال برای امکاناتی چون رای گیری، ترجمه، حضور و غیاب افراد و اتو ترک استفاده می شود. از تجهیزات میکروفونی سالن کنفرانس باید چند میکروفون برای رییس جلسه و شرکت کننده در نظر گرفت.

تجهیزات سالن کنفرانس

میکروفون سالن کنفرانس: مهمترین بخش سالن کنفرانس، میکروفون سالن کنفرانس است. برای این میکروفون ها میتوان قابلیت هایی مانند تذکر، قطع صدا، اعمال تقدم صحبت و… را در نظر گرفت.

میکروفون بی سیم و با سیم و یقه ای: در سالن کنفرانس میتوان برای افرادی که میکروفون کنفرانس ندارند از میکروفون های میکروفون بی سیم و با سیم و یقه ای استفاده کرد.

بلندگوی کنفرانس: برای تقویت صدا در سالن کنفرانس از آمپلی فایر استفاده می کنند. آمپلی فایر صدای دریافتی از میکروفون ها را با کیفیت بهتری پخش خواهد کرد. میکسر نیز با دریافت سیگنال های دریافتی و تنظیم آنها و انجام افکت وحجم صدا و… آنها را در سالن کنفرانس پخش خواهد کرد.

سیستم تصویری : از سیستم تصویری سالن کنفرانس نیز برای پخش کلیپ یا فیلم و نمایش شخص سخنران استفاده می شود. این امکانات از طریق استفاده از ویدئو پروژکتور یا صفحه نمایش پخش تصویر فراهم می شود. منتقل کردن تصویر یا فیلم از لپ تاپ سخنران نیز یکی دیگر از امکانات سیستم تصویری سالن کنفرانس محسوب می شود.

سیستم ویدیو کنفرانس : برای انجام ویدیو کنفرانس در جلسات هم به صورت مجازی از طریق شبکه و هم به صورت از راه دور و یا آموزش از راه دور از سیستم ویدیو کنفرانس استفاده می شود. از مزیت استفاده از سیستم ویدیو کنفرانس کاهش هزینه ها می باشد. که افراد بدون حضور فیزیکی و از طریق ارتباط زنده صوتی یا تصویری در جلسه حضور دارند.

سیستم تصویربرداری : دوربین های موجود در سالن کنفرانس می توانند به صورت خودکار و یا اتومات بوسیله اپراتور کنترل می شود. این تصویربرداری را میتوان به صورت برنامه ریزی نیز انجام داد.

سیستم کنترل مرکزی : کنترل تجهیزاتی که در سالن کنفرانس وجود دارد موجب برقراری نظم در سالن جلسات بدون وجود اپراتور می شود. کنترل مواردی مانند تجهیزات صوتی و تصویربرداری، کنترل چراغ سالن کنفرانس، کنترل پرده نمایش، کنترل دوربین و کنترل تهویه هوا را میتواند انجام دهد.

خدمات شرکت داده پردازی پردیسان ویرا در زمینه راه اندازی سالن کنفرانس:

  • عرضه جدیدترین راهکارها در راه اندازی سالن کنفرانس و اتاق کنفرانس
  • مجهز کردن سالن کنفرانس با استفاده از مطرح ترین برندهای خارجی و داخلی
  • استفاده ازسیستمی مجهز برای پخش یکنواخت صدا در سالن کنفرانس
  • عرضه امکان مدیریت سخنران و قطع و وصل کردن میکروفون بوسیله رییس جلسه
  • تجهیز سالن کنفرانس به سیستم رای گیری و بایگانی آرا
  • امکان استفاده از ترجمه همزمان
  • انجام تصویربرداری و چرخش اتومات دوربین به سمت سخنران
X