داده پردازی پردیسان ویرا ثبت دامنه های بین المللی com. سرور میزبانی میل سرور های ایران ثبت دامنه های .ir (ایران) خدمات شبکه داده پردازی پردیسان خدمات اکتیو وپسیو ارائه راهکار ها و امن سازی شبکه (امنیت اطلاعات) مشاوره وبازدید رایگان خدمات سرور واتاق سرور خدمات راه اندازی شبکه خدمات مجازی ساز ی هوش تجاری داده پردازی پردیسان (Business Intelligence) هوش تجاری به روش مایکروسافت با استفاده از بهترین متخصصان کشور ارائه خدمات هوش تجاری خدمات دیتا سنتر داده پردازی پردیسان سیستم مانیتورینگ شرایط محیطی خدمات مبتنی بر سرورهای مایکروسافت سیستم کنترل تردد - Access Control ارائه خدمات هوش تجاری ارائه خدمات هوش تجاری اعلام و اطفاء حریق اتاق سرور ارائه خدمات هوش تجاری درب ایمنی ضد حریق اتاق سرور تابلو برق اتوماتیک اتاق سرور UPS یا منبع تغذیهٔ بدون وقفه، شیلدینگ و حفاظت الکترومغناطیسی خدمات مبتنی بر راهکارهای مایکروسافت راه کارهای سرویس های همیشه در دسترس (High Availability) و (Failover Clustering)
اسلایدر هاستینگ نصب و راه‌اندازی Microsoft Exchange Server خدمات و سرویس های تخصصی مبتنی بر ویندوز سرور سرویس کنترل دسترسی بسیار پیشرفته ، به تمامی منابع شبکه های کامپیوتری Microsoft NAP.
خدمات مجازی ساز ی نصب و راه‌اندازی Microsoft Lync Server Microsoft Sharepoint Microsoft Project Server
Rs-service

هوش مصنوعی عصبی

این هوش عصبی مانند مغز انسان به پردازش اطلاعات می پردازد. در این سیستم از تعداد زیادی از عنصرها بنام نورون برای پردازش استفاده میکنند. این شبکه عصبی مصنوعی مثل یک انسان می تواند با مثال یاد بگیرد. برای دسته بندی اطلاعات و شناسایی الگوها، شبکه عصبی برای آن در نظر گرفته شده است. بین این نورون ها نیز اتصال وجود دارد.

Rs-service

هوش مصنوعی نمادین

هوش مصنوعی  نمادین با نمادهای انتزاعی فعال میشود و برای نشان دادن دانش کاربرد دارد. این هوش از نوع کلاسیکی است.  بر این اساس فعالیت میکند که تفکر انسان را میتواند در سطح سلسله مراتبی و منطقی انجام داد. روال کار به این صورت است که اطلاعات از بالا با کار بر روی نمادهای معنی دار برای انسان، ارتباطهای انتزاعی و نتیجه گیری منطقی بررسی میشوند.

Rs-service

هوش مصنوعی

نام دیگر آن هوش ماشینی است و به هوشمندی یک ماشین مانند انسان در شرایط مختلف گفته میشود. واکنش های این ماشین مانند انسان است.  در شرایط سخت و پیچیده مانند یک انسان توانایی استدلال و پاسخگویی را دارد. ایده اصلی این علم را میتوان در علوم دیگری مانند فلسفه روانشناسی ریاضی عصب شناسی فیزیولوژی تئوری کنترل پیدا کرد.

تصور شما از هوش مصنوعی چیست؟

artficial intelig

شما و هوش مصنوعی

تکنولوژی است که توانایی تفکر را دارد. این توانایی فکر کردن با نوع تفکر انسانی بسیار متفاوت است اما تلاش میشود از تفکر انسانی تقلید بشود. این تکنولوژی تلاش میکند تا مانند یک انسان بتواند قابلیت ادراک، یادگیری، حل مسائل هوشمند، استدلال و… را داشته باشد. هوش مصنوعی را میتوانید در مواردی مانند جستجوی اینترنتی و گشت زنی در صفحات وب به خوبی ببینید. این موارد همه بر اساس AI  انجام میشود. artificial intelligence  علومی از کامپیوتر بحساب می آید که مهمترین هدفش ساخت ماشین هوشمند بر اساس هوش انسانی است. این ماشین همانند یک انسان فکر میکند و از رفتار انسان نیز میتواند تقلید داشته باشد. هوش مصنوعی براساس واکنش به دنیای بیرون خود به سه سطح تقسیم میشود: هوش مصنوعی محدود، هوش مصنوعی عمومی، سوپر هوش مصنوعی.

تاریخچه

تاریخچه هوش مصنوعی به فلیسوف و ریاضیدان جرج بول باز می گردد که به ارائه قوانین و نظریه هایی در مورد منطق پرداختند. در زمان اختراع رایانه های الکترونیکی دانشمندان تلاش کردند که این فناوری را به رفتارهای هوشمندانه شبیه سازی کنند. این اقدام مخالفان بسیاری داشت اما پس از گذشت 40 سال با ساخت ماشین های شطرنج باز، این هوش متولد شد. اشخاصی چون آلن نیول، هربرت سیمون، جان مک کارتی، ماروین منسکیو آرتور ساموئل از اولین نفرهایی که در این زمینه فعالیت کردند. این اشخاص برنامه هایی نوشتند که در آن رایانه ها میتوانستند برد بازی چکرز را یاد بگیرند. و یا سوالات جبر را حل کنند و قضایای منطقی را اثبات کنند.

Artificial intelligence

کاربرد هوش مصنوعی (اتومبیل خود ران)

 حوزه سلامت

کاهش هزینه ها و درمان بیماران از مواردیست که این هوش  زمینه ساز آن است. زیرا با استفاده از ماشین ها روند تشخیص و درمان را سریعتر انجام میدهد. از نمونه های این حوزه سیستم IBM Watson است. این سیستم گفتار انسانها را درک میکند و با توجه به سوالات پرسیده شده به آن پاسخ میدهد. برخی دیگر از هوش مصنوعی هایی که در این زمینه کار میکنند مواردی مانند چت بات است. که میتوانند برنامه ریزی ویزیت بیماران، صدور فیش پرداختی و پاسخدهی به پرسش ها را انجام دهند.

حوزه کسب وکار

از تکنولوژی رباتیک میتوان برای مواردی که تکرار زیاد دارد و باید توسط انسان انجام شود استفاده کرد. این الگوریتم های ماشینی با CRM  و analytics  ترکیب میشوند و با کشف اطلاعات لازم به مشتریان خدمات ارائه میدهند.

X